Valašský bál 2020

Valašský bál, konaný 18. ledna 2020, byl opravdu povedený. Sál Klubu se po sedmé hodině večerní začal plnit hosty. Ti byli hned po vstupu motivováni k úspěšné výhře nejen bohatou tombolou, kterou nemohli minout ve vestibulu, ale taky pohledem na skvělé hlavní ceny vyhlášené hned po půlnočním překvapení. Ale začněme od začátku.


Oficiální zahájení Valašského bálu bylo tradiční polonézou, do které se zapojili všichni přítomní krojovaní. Letošního bálu se zúčastnili také zástupci FS Morava z Ostravy, kteří následovně vystoupili v programu se svým pásmem. Volná zábava byla zpříjemněna CM souboru Beskyd a CM Pazúr, které hrály k tanci i poslechu po celý večer. Na malém sále se o modernější styl zábavy postaral Univerzal z Dolní Bečvy. Důležité je zmínit také tu, jež se po celou dobu starala o přehledný hladký průběh programu, a tou je Verunka Čejková, které tímto děkujeme.


Již zmiňované půlnoční překvapení se letošní rok neslo v duchu STAR WARS a bylo doplněno skrytou reklamou. Následovné společné vyhlášení hlavních cen tomboly pokračovalo individuálním předáním ostatních cen. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravách díky nim nezapomenutelného Valašského bálu. Velký dík patří také všem našim sponzorům.

 

Odkaz půlnoční překvapení: